O nas

Nasza Historia i Misja

Zakład Robót Drogowych w Poznaniu ma korzenie sięgające roku 1993, kiedy to powstał jako Gospodarstwo Pomocnicze Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu. W styczniu 2011 roku przekształcił się w samorządowy zakład budżetowy, działając na podstawie statutu nadanego przez Prezydenta Miasta Poznania.

Jesteśmy zakładem z długą tradycją i bogatym doświadczeniem. Nasza specjalizacja zgodnie ze statutem obejmuje remonty, modernizacje dróg i ulic oraz naprawy bieżące obiektów inżynieryjnych na rzecz miasta Poznania. Świadczymy także kompleksowe usługi drogowe dla miejskich jednostek organizacyjnych i zewnętrznych przedsiębiorstw.

W obrębie naszego zakładu funkcjonuje Wytwórnia Mas Bitumicznych, gdzie produkujemy mieszanki mineralno-asfaltowe. Nasza oferta opiera się na certyfikowanych masach bitumicznych z europejskim certyfikatem CE, co gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Nasz sukces opiera się na wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz nowoczesnym sprzęcie drogowym, który jest stale modernizowany, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. W chwili obecnej zatrudniamy prawie 100 pracowników.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwijanie infrastruktury miasta Poznań i zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych usług, aby spełnić oczekiwania naszych społeczności, dla których pracujemy.